Waar je ook zo kunt aankloppen

Andere sites van mij

Minibiebs in Den Bosch  -  Al 33 minibiebs in Rosmalen!   minibiebs-denbosch.nl

Pretty Curious People  –  Ontmoetingsplaats voor creatievelingen   prettycuriouspeople.nl

Met de mensen, organisaties en bedrijven hieronder heb ik een warme band. We werken of werkten samen aan mooie, interessante opdrachten die ons voldoening geven en plezier brengen. Ik nodig je van harte uit eens bij ze binnen te lopen.

 

Opdrachtgevers en samenwerkingspartners

Plaatsmakers - Roos Sohier. Voor initiatieven in zorg, welzijn en samenleving, Rosmalen   plaatsmakers.com

Stroom van Taal  – Lia Hesemans, redactie, schrijfbegeleiding en schrijftrainingen, Haaren    stroomvantaal-popup.nl

Tafelen.nu  –  Ans Verhoeven, Rosmalen   tafelen.nu

Ann van Dessel  –  dichter   annvandessel.com

CNV Kerk en Ideëel  –  Beroepsgroep VPW, Utrecht   vpwinfo.nl

De Stip  – Brechje de Jong, Creatieve kindercoaching en kinderyoga, Rosmalen   destip.nu

Buurtpastoraat Utrecht  –  Utrecht   buurtpastoraatutrecht.nl

Via Peeters  –  Lilian Peeters, Coaching   viapeeters.nl

Green propeller design –  Marina Huissoon, multidisciplinair architectenbureau, Milton, Canada  greenpropeller.com

Boulder & Bolder Textiles  –  Marloes Jongen, Rosmalen   marloesjongen.nl

 

illustratoren en grafisch ontwerpers

Natalie Kuypers  –   illustrator, Arnhem   nataliekuypers.nl

Peter Moorman  –  illustrator, Echtenerbrug   studiomoor.com

Gurli Feilberg  –  illustrator, Dordrecht  feilberg.nl

Anne Stalinski  –  illustrator, Groningen   dailystalinski.com

Djenné Fila  –  illustrator, Tilburg   djenne.com

Angelique Kleijne, Papier en inkt – grafisch ontwerper  angeliquekleijne.nl

Leonie Verbrugge  –  illustrator en boekontwerper   leonieverbrugge.com

 

En hier voel ik me ook thuis

Beweging van Barmhartigheid  – Vught   barmhartigheid.nl

Theaterfestival Boulevard  –  's-Hertogenbosch   festivalboulevard.nl

Blind walls gallery  –  Breda   blindwalls.gallery

Theatergezelschap Minoux  –  Minou Bosua, cabaretière en theatermaker   minoux.nl