Waar je ook zo kunt aankloppen

Andere sites van mij

Minibiebs in Den Bosch  -  Al 36 minibiebs in Rosmalen en nog veel meer in Den Bosch en omstreken!   minibiebs-denbosch.nl

Pretty Curious People  –  Winkel   prettycuriouspeople.nl

Met de mensen, organisaties en bedrijven hieronder heb ik een warme band. We werken of werkten samen aan mooie, interessante opdrachten die ons voldoening geven en plezier brengen. Ik nodig je van harte uit eens bij ze binnen te lopen.

 

Opdrachtgevers en samenwerkingspartners

Plaatsmakers - Roos Sohier. Voor initiatieven in zorg, welzijn en samenleving, Rosmalen   plaatsmakers.com

De Voorstelling - Bureau voor leuke dingen - Marijke en Nikla Katsburg. Publiciteit, organisatie, marketing, tekstproductie en projectleiding voor kleine kunstzinnige en culturele makers en voor sociale, maatschappelijke en levensbeschouwelijke organisaties, Utrecht  www.de-voorstelling.nl

Buurtpastoraat Utrecht  –  Utrecht  buurtpastoraatutrecht.nl

Beweging van Barmhartigheid  – Vught  barmhartigheid.nl

Stroom van Taal  – Lia Hesemans, redactie, schrijfbegeleiding en schrijftrainingen, Haaren  stroomvantaal-popup.nl

Via Peeters  –  Lilian Peeters, Coaching  viapeeters.nl

Tafelen.nu  –  Ans Verhoeven, Rosmalen  tafelen.nu

Ann van Dessel  –  dichter  annvandessel.com

CNV Kerk en Ideëel  –  Beroepsgroep VPW, Utrecht  vpwinfo.nl

Green propeller design –  Marina Huissoon, multidisciplinair architectenbureau, Milton, Canada  greenpropeller.com

 

illustratoren en grafisch ontwerpers

Angelique Kleijne, Papier en inkt– grafisch ontwerper  angeliquekleijne.nl

Natalie Kuypers  –   illustrator, Arnhem  nataliekuypers.nl

Peter Moorman  –  illustrator, Echtenerbrug  studiomoor.com

Gurli Feilberg  –  illustrator, Dordrecht  feilberg.nl

Anne Stalinski  –  illustrator, Groningen  dailystalinski.com

Djenné Fila  –  illustrator, Tilburg  djenne.com

 

En hier voel ik me ook thuis

Boulder & Bolder Textiles  –  Marloes Jongen, Rosmalen  marloesjongen.nl

Theaterfestival Boulevard  –  's-Hertogenbosch   festivalboulevard.nl

Theatergezelschap Minoux  –  Minou Bosua, cabaretière en theatermaker   minoux.nl

Blind walls gallery  –  Bred  blindwalls.gallery